Aktuality

Slavnostní otevření hřiště MŠ Okružní

Dne 5.10. 2022 jsme přestřižením stuhy slavnostně otevřeli nové školkové hřiště. Nůžek se ujala paní ředitelka Mgr. Jiřina Červenková a pan starosta Mgr. Dalibor Blažek společně se dvěma dětmi.

Po přestřižení si děti šly s radostí a nadšením vyzkoušet nové herní prvky, na které poskytlo finanční prostředky město Aš a ZŠ a MŠ Okružní. Následovalo krátké cvičení s hudbou, kterého se ujaly paní učitelky z mateřské školy Okružní.

Hlavním programem bylo plnění deseti disciplín: hod lipanem na cíl, historie a současnost Aše, rozhledna Háj, tajemné ašské sklepy, uličkami města Aše, puzzlíkohraní, historický most, pomníky Ašska, erb města Aše a cestičkou k ašským pověstem. Za splnění úkolu dostávaly děti víčka, že kterých na konci programu poskládaly číslo 150 a za své nasazení si odnesly tašku plnou odměn.

Chtěly bychom poděkovat městu Aš a ZŠ a MŠ Okružní za finanční prostředky, televizi MVTV za zdokumentování a také našim kolegyním z MŠ G. Geipela za pomoc.

Díky skvělému programu a příznivému počasí si děti akci náramně užily. Věříme, že o své nové hřiště budou s láskou pečovat.

Kolektiv MŠ Okružní

Zanechte komentář